(0332) 353 21 82 bilgi@akerguvenlik.com

Hakkımızda

2018 yılında Konya merkezli olarak kurulan AKER Güvenlik, müşteri ve çalışanlarına değer katan, toplumsal sorumluluğun bilincinde, ülkesinin değerlerine saygılı, güvenilir, kaliteli ve müşteri odaklı hizmet anlayışlarıyla sektöründe aranan marka olmayı hedeflemekte; uzun yıllara dayanan sektör tecrübesini aktararak hazırladığı eğitim programları ile kursiyerlere hizmet vermeyi planlamaktadır.

Neler Yaptık

Bu güne kadar yaklaşık 1.500 gencimize özel güvenlik mesleğine adım atmak üzere kurs ve sertifika verdik. Bu kursiyerlerimizin birçoğu başta Konya olmak üzere birçok şehrimizde görevlerine başladılar ve geleceğine güvenle bakan Özel Güvenlik Personeli oldular.

Misyonumuz

AKER Güvenlik, müşterileri tarafından istenen ve beklenen hizmetleri en üst seviyede sağlamanın yanı sıra, çevre, iş güvenliği ve toplum duyarlılığı içinde tüm faaliyetlerini yürüten, önce Konya'nın ardından da Türkiye'nin bilinen ve tanınan özel güvenlik şirketi olma amacını güden, yenilikçi ve güvenilir bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Şirketimiz müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak, sürekli gelişim ve değişimi benimseyip, güvenilirlik ve süreklilik içeren hizmet anlayışıyla sektöründe önder olmak, yeni yatırımlarla her yıl büyüyen bir özel güvenlik şirketi olmayı hedeflemektedir.

Güvenlik; sosyal sorumluluk bilinci ile etik değerlere önem verir, toplumun sosyal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunur.

Sizlerde, AKER Güvenliğin hem internet sayfasından hem de sosyal ağlardaki iletişim platformları aracılığı ile bizlerle iletişim kurup, geleceğinize dair yeni bir meslek sahibi olmak için ilk adım olan özel güvenlik eğitimini kurumumuz bünyesindeki değerli eğitmenlerimizden alarak, özel güvenlik personeli adayı olabilirsiniz.

Sizleri, dinleyen ve anlayan bir marka olarak Özel AKER Güvenlik’e bekliyoruz.

Saygılarımızla...

Hakkımızda
0

Yıllık Tecrübe

0

Hizmet Ödülü

0

Çalışan Sayımız

0

Mutlu Müşteri